logo bpo pod skrzydlami21 lutego (środa) 2018 r., godz. 17.00
Biblioteka "Pod Skrzydłami"
Grójecka 109

20180221 pk dom wilkaZapraszamy na spotkanie autorskie z Markiem Łasiszem promujące jego najnowszą książkę pt. „DOM WILKA”.

Spotkaniu będzie towarzyszyć wystawa ilustracji inspirowanych książką, autorstwa Kajetana Markiane Pataraia.
Marek Łasisz ukończył z wyróżnieniem archeologię na Uniwersytecie Warszawskim i kulturoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zawodowo zajmuje się popularyzacją wiedzy, wygłaszając prelekcje kulturowe i podróżnicze. Jest autorem kilkunastu artykułów naukowych i popularnonaukowych.

Więcej informacji o autorze:
www.facebook.com/MarekLasisz
www.mareklasisz.blogspot.com

„Dom wilka” to pełna niespodziewanych zwrotów akcji powieść przygodowa z gatunku fantastyki miejskiej. Poznaj Artura i wyrusz z nim na niesamowitą wyprawę do świata równoległego. Spotkaj oryginalnych bohaterów i odkryj mroczne tajemnice niezwykłego Instytutu Archeologii. Trolle, krasnoludy i lot sterowcem. Zadziwiające eksperymenty i spotkanie z niebieskookim wilkiem. To wszystko i dużo więcej na kartach powieści, która zabierze Was w szaloną podróż do zupełnie innego świata.
„Rewelacyjna powieść dla szerokiego grona czytelników – 14-latkowie przeczytają ją z równą przyjemnością jak dorosły czytelnik. Powieść fantasy z klimatem podobnym do Alicji w Krainie Czarów” – fragment opinii z lubimyczytac.pl