Włączając się w akcję #ZostańWDomu oraz #NieZostawiamCzytelnika Biblioteka na Ochocie przygotowała szereg aktywności on-line. Zachęcamy do odwiedzenia naszych fanpage’y na portalu Facebook, na których prezentujemy codzienną dawkę informacji jak można spędzić wolny czas, a także polecamy wirtualne muzea, biblioteki cyfrowe, spotkania on-line i wiele innych. Na Czytelników czekać będą zagadki językowe oraz ze świata literatury, a także z naszego lokalnego podwórka – o naszych bibliotekach ochockich.

 

Prezentujemy filmy instruktażowe gier planszowych, polecamy książki i filmy, przygotowujemy zabawy takie jak puzzle on-line, warsztaty plastyczne z instrukcjami krok po kroku. Staramy się przenieść do przestrzeni wirtualnej nasze zajęcia językowe i dla seniorów.

Zapraszamy do odwiedzenia:
- wspólny fanpage Biblioteki
- Biblioteka "Przystanek Książka"
- Biblioteka "Pod Skrzydłami"
- Biblioteka "Przy Baleya"
- Biblioteka "Piątka"
- Czytelnia Naukowa
- Biblioteka "Przy Zawiszy".

Polecamy także nasze profile na Instagramie: https://www.instagram.com/bibliotekaochota/ oraz Biblioteki "Skarżyńskiego".

Osobom, które nie korzystają z mediów społecznościowych polecamy naszą stronę, na której również będziemy zamieszczać informacje.

Zachęcamy do kontaktu mailowego na adres w celu uzyskania kodów do cyfrowej wypożyczalni Legimi. Wystarczy być czytelnikiem naszej Biblioteki, a na wskazany adres mailowy przesłać nam numer karty bibliotecznej. Platforma ta daje możliwość wypożyczania e-książek, które czytać można na komputerze, smartfonie, tablecie lub czytniku.