logo bpo przystanek ksiazka25 maja (środa) 2018 r., godz. 17.30
Biblioteka "Przystanek Książka"
Grójecka 42

20180418 pk spotkania z psychologiaKoło Naukowe Studentów Psychologii Wyższej Szkoły Menedżerskiej oraz Biblioteka Publiczna „Przystanek Książka"
serdecznie zapraszają na wykłady w ramach cyklu „Spotkania z psychologią":

23.05.2018 r. (środa) godz. 17.30
O odwadze w podejmowaniu decyzji.
Ewa Gołębiewska

Na wszystkie spotkania wstęp wolny.Informacje o prowadzących wykłady:

SŁAWOMIRA SEMCZUK
Studentka IV roku psychologii.
Aktywny członek uczelnianego Koła Naukowego Studentów Psychologii. Interesuje się psychologią społeczną, psychologia pracy i organizacji. Prywatnie mama dwójki cudownych dzieci.

ELŻBIETA ANNA BARGEŁ
Studentka IV roku psychologii.
Aktywny członek uczelnianego Koła Naukowego Studentów Psychologii. Kocha las, górskie potoki
i jazdę samochodem. Jest ciekawa świata i ludzi, zafascynowana holistycznym podejściem do życia. Prywatnie mama trzech dorastających chłopców.

HELENA SUCHTA
Studentka III roku psychologii.
Ukończyła m.in. szkolenie I stopnia TSR (Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach), kurs Coachingowy dla psychologów i pedagogów, szkolenie „Treningu Umiejętności Społecznych (TUS) terapia grupowa dzieci ze spektrum autyzmu". Odbyła staż psychologiczny TUS w Przystani Psychologicznej w Warszawie, pracowała jako wolontariuszka w Pogotowiu Osobistym. Od kilku lat prowadzi prelekcje w programie „Między nami Kobietkami", jest inicjatorem i prezesem Stowarzyszenia Mazowieckiej Akademii Rozwoju i Inspiracji MARI.
Jej pasją jest praca z młodzieżą w okresie dojrzewania oraz pisanie programów szkoleniowo-warsztatowych, jest autorem min. programu „Obudzić mózg", „Od dzieciaka do chłopaka", „Odnaleźć siebie".

AGNIESZKA KRUDYSZ
Studentka III roku psychologii.
Od kilku lat wolontariuszka w Hospicjum Stacjonarnym Caritas Archidiecezji Warszawskiej. Szkoląca się z zakresu żałoby, opieki paliatywnej, rozmów o śmierci. Bierze aktywny udział w konferencjach naukowych z zakresu opieki paliatywnej nad pacjentem w chorobie nowotworowej.
Członek Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego. Ekonomista.

EWA GOŁĘBIEWSKA
studentka III roku psychologii.
Ukończyła szkolenie I stopnia TRS ( terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach), szkolenie coachingu prowokatywnego. Jest trenerem rozwoju osobistego, praktykiem NLP Neurolingwistycznego Programowania, Specjalista do Spraw Negocjacji i Mediacji, Prawnik .
Ewa o sobie:
„Gdyby ktoś zapytał mnie, co najbardziej Kocham w życiu, odpowiedziałabym rozmawiać i słuchać ludzi – pozwalając człowiekowi mówić, niejednokrotnie pozwalamy mu się usłyszeć".