logo bpo przystanek ksiazka12 czerwca (środa) 2019 r., godz. 17.30logo wsm
Biblioteka "Przystanek Książka"
Grójecka 42

20190213 pk psychologiaKoło Naukowe Studentów Psychologii Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie oraz Biblioteka "Przystanek Książka" zapraszają na cykl wykładów "Spotkania z psychologią". Doświadczeni psychologowie pomogą nam m.in. zrozumieć istotę prawidłowej komunikacji, zwrócą uwagę na przyczyny i symptomy wypalenia zawodowego, przedstawią wskazówki na zwiększenie swojej asertywności.13.02 (środa), godz. 17.30
"Jak się ze sobą komunikować? ABC poprawnej komunikacji". Prowadzi Katarzyna Działkowska.

13.03 (środa), godz. 17.30
"Stres i wypalenie zawodowe". Prowadzi Olga Orłowska

17.04 (środa), godz. 17.30
"Jak i kiedy mówić "nie"? Asertywność w życiu i w pracy". Prowadzi Ewa Gołębiewska

15.05 (środa), godz. 17.30
"Skuteczne zarządzanie czasem, czyli jak ze wszystkim zdążyć". Prowadzi Sylwia Czaplicka

12.06 (środa), godz. 17.30
"Co może nas zaniepokoić w zachowaniu dzieci? Co dziecko do nas mówi swoim zachowaniem?". Prowadzi Monika Osiak

Prowadzące:
KATARZYNA DZIAŁKOWSKA
Studentka V roku Psychologii. Wiceprezes Stowarzyszenia MARI, Ukończyła I stopień kursu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Interesuje się psychologią pracy.

OLGA ORŁOWSKA
Studentka V roku psychologii. Interesuje się psychologią biznesu, pracy i organizacji. Prawnik. Mama fantastycznej Nataszy.

EWA GOŁĘBIEWSKA
Studentka V roku psychologii.
Ukończyła szkolenie I stopnia TRS ( terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach), szkolenie coachingu prowokatywnego. Jest trenerem rozwoju osobistego, praktykiem NLP Neurolingwistycznego Programowania. Specjalista do Spraw Negocjacji i Mediacji. Prawnik.

SYLWIA CZAPLICKA
Studentka III roku psychologii. Przewodnicząca koła naukowego psychologii sekcji stacjonarnej. Tegoroczna stypendysta m. St. Warszawy im. Jana Pawła II. Ukończyła warsztaty rozwijające kompetencje komunikacyjne i przedsiębiorcze.

MONIKA OSIAK
Studentka III roku psychologii oraz pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Ukończyła studia licencjackie na kierunku Profilaktyka Społeczna i Resocjalizacja na Uniwersytecie. Na co dzień zajmuje się problematyką wykluczenia społecznego wśród dzieci.