logo bpo przystanek ksiazka25 lutego (poniedziałek) 2019 r., godz. 17.30
Biblioteka "Przystanek Książka"
Grójecka 42

20190225 pk orlosJeden z najbardziej popularnych prezenterów telewizyjnych w Polsce, Maciej Orłoś odwiedzi Bibliotekę ,,Przystanek Książka" by opowiedzieć o pracy nad poradnikiem pt. ,,O sztuce wytępień publicznych".
Wstęp wolny!

Podczas wydarzenia, które poprowadzi redaktor ,,W tonacji Kultury" nie zabraknie anegdot ze świata telewizji i biznesu oraz odpowiedzi na pytania:
• Jak przygotowywać się do wystąpienia przed publicznością lub przed kamerami?
• Jakie są sposoby radzenia sobie z tremą?
• Jak uniknąć wpadek i jak wybrnąć z sytuacji, gdy już się przydarzą?

Książka pt. ,,O sztuce wystąpień publicznych", która ukazała się nakładem Wydawnictwa RM jest doskonałym merytorycznie poradnikiem dla osób, które na co dzień muszą mierzyć się z szeroko rozumianymi publicznymi występami. Znajdziemy w niej również pełne humoru anegdoty zza kulis świata telewizji i biznesu.

Maciej Orłoś – laureat trzech Wiktorów, Super Wiktora oraz Telekamery. Znany przede wszystkim jako prowadzący magazyn „Teleexpress", z którym związany był przez 25 lat. Jest również trenerem wystąpień publicznych, autoprezentacji i kontaktów z mediami.

Organizatorem spotkania jest Wydawnictwo RM oraz Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Ochota m.st.Warszawy. "Przystanek Książka". Patronat medialny nad publikacją sprawuje Radio Kampus, Progress Project, Reporterzy.info oraz magazyn Marketing w praktyce.