Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

logo przy zawiszy21 lutego 2017 r. (wtorek), godz. 18:00
Biblioteka "Przy Zawiszy"
Aleje Jerozolimskie 121/123
bledne koloZapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "O czym mówią obrazy? Symbolika na przestrzeni wieków" na którym tym razem zgłębimy tajemnicę symboli związanych z przedstawianiem człowieka oraz przestrzeni.

Z pewnością niektóre z nich okażą się całkowitą nowością dla słuchaczy, podczas gdy inne utwierdzą i pogłębia prawdopodobnie zasłyszaną kiedyś wiedzę. Całość spotkania z pewnością nie będzie wolna od ciekawostek i niebanalnych zestawień.

Ze wszystkimi zainteresowanymi zgłębianiem symbolicznych tajników obrazowej przestrzeni oraz przedstawień ludzkich mamy nadzieję spotkać się już 21.02 o godzinie 18:00 w Bibliotece "Przy Zawiszy". Spotkanie poprowadzi Agnieszka Borowiecka, studentka V roku Historii Sztuki reprezentująca Koło Naukowe Ochrony Dóbr Kultury i Środowiska "Hereditas" UKSW.