""SLAMerzy, jesteście tutaj? Mamy dla Was super wiadomość! Ruszyły zapisy na super warsztaty na których pogadacie, poćwiczycie, podzielicie się doświadczeniem, a na koniec będziecie mogli wziąć udział w naszym słynnym SLAMie poetyckim w Bibliotece.

Zapisy na warsztaty 23 listopada - Własny wiersz slamowy - poprawki, wprawki, interpretacja

Zapisy na warsztaty 30 listopada - Doskonalenie prezentacji. Symulacja warunków slamu

Uwaga! Przychodząc na warsztaty masz pierwszeństwo zapisu na kolejne spotkania!

Warsztaty składają się z ośmiu spotkań tematycznych, podzielonych na część wykładową i ćwiczenia. Odbywać będą się w każdy czwartek od 5 października do 30 listopada, w godzinach 17:30 - 19:15, z przerwą kawową w połowie zajęć, w Bibliotece "Przy Baleya", ul. Baleya 9.


Warsztaty prowadzą:
- Kavi Kozłowska - poetka i performerka. Autorka książek, blogerka i wieloletnia uczestniczka oraz laureatka slamów poetyckich (polsko i anglojęzycznych). Uczestniczka festiwali słowa mówionego. Trenerka skutecznych zmian oraz mentorka świadomego optymizmu. Popularyzatorka poezji jako świadomej autoekspresji i narzędzia rozwoju.
- Bogna Kaniewska - wieloletnia dziennikarka radiowa, laureatka wielu nagród (m.in. Złoty Mikrofon, nagroda Prezydenta m.st. Warszawy), specjalistka od pracy lektorskiej i pracy nad emisją głosu.

Harmonogram spotkań: 
5 października - Slam jako forma ekspresji poetyckiej i wypowiedzi w ważnych tematach społecznych
12 października - Slam czyli wystąpienie publiczne. Przełamujemy własne opory i bariery. Budowanie pewności siebie poety-performera.
19 października - Jak napisać wiersz na SLAM?
26 października - Emisja głosu, dykcja oraz praca z mikrofonem.
9 listopada - Techniki pamięciowe, rodzaje interpretacji na przykładach tekstów obcych. Różnice w interpretacji pomiędzy konkursem recytatorskim, a SLAMem.
16 listopada - Budowa marki osobistej slamera oraz umiejętności sceniczne. Oswojenie sceny, elementy ruchu scenicznego. Nawiązywanie relacji z widzem. Ćwiczenia aktorskie.
23 listopada - Tworzenie własnego wiersza SLAMowego.
30 listopada - Doskonalenie prezentacji. Symulacja warunków SLAMu.
Zapisy otwieramy dwa tygodnie przed datą każdego ze spotkań.