moja pierwsza ksiazkaKonkurs zakończony.

Dziękujemy za wszystkie przesłane prace i gratulujemy zwycięzcom.
 
I miejsce - Agnieszka Misiewicz
II miejsce - Krzysztof Tabiszewski
III miejsce - Anna Cegielska


Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Moja pierwsza książka”. 
Konkurs dedykowany jest rodzicom dzieci w wieku około 2-3 lat. 

Czekamy na zdjęcia, które ukażą temat "Moja pierwsza książka". Liczymy na ciekawe interpretacje i kreatywność  Uczestników w podejściu do tematu, dlatego nie narzucamy kierunków, a podajemy jedynie tytuł dla zdjęcia. 

Główną nagrodą jest rowerek biegowy Puky LR 1 EVA o wartości około 350 złotych dla dzieci w wieku 2,5 - 3 lat ufundowany przez sklep Aktywny Smyk oraz wejściówka dla dziecka i osoby dorosłej do salonu fryzjerskiego „Smykolandia” mieszczącego się przy Szczęśliwickiej 49a w Warszawie.

Aby przesłana praca mogła wziąć udział w konkursie, należy dołaczyć formularz zgłoszeniowy. Jeżeli zdjecie zawiera wizerunki osób, konieczne jest dołączenie odpowiednich zgód (załącznik 2 i/lub 3).

Konkurs trwa od 6 kwietnia 2018 roku do 3 czerwca 2018 do godziny 23.59. Prace przesyłać można na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynieść osobiście do wybranej placówki bibliotecznej na Ochocie.

Więcej informacji pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem telefonu 22 659 44 56.

Szczegóły w regulaminie.


ikona pdfRegulamin konkursu
ikona pdfZałącznik nr 1 - Formularz zgłoszeniowy
ikona pdfZałącznik nr 2 - Zgoda na wykorzystanie wizerunku osoby dorosłej
ikona pdfZałącznik nr 3 - Zgoda na wykorzystanie wizerunku dziecka
ikona pdfZałącznik nr 4 - Klauzula informacyjna o ochronie danych osobowych