Zdjęcie jadącej na koniu po plaży. Obok napis: Uwaga konkurs. Narysuj swoje marzenie i wygraj bilety do kina. W kinach od ósmego września. Siła naszych marzeń.

Konkurs zakończony. Dziękujemy za wszystkie nadesłane prace.

Album nagrodzonych prac

Lista osób nagrodzonych:
1. Ada, 8 lat
2. Antonina, 9 lat
3. Zofia, 10 lat
4. Olga, 9 lat
5. Aniela, 9 lat
6. Szymon, 9 lat
7. Emilia, 9 lat
8. Denys, 14 lat

7 września (czwartek) 2023 r. na adresy mailowe, z których otrzymaliśmy zgłoszenia, wysłaliśmy informację o zdobytych nagrodach.Zapraszamy uczestników w wieku 9-14 lat do udziału w konkursie "Narysuj swoje marzenie!".

Konkurs trwa od 28 sierpnia 2023 roku do 5 września 2023 roku.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu dowolną techniką plastyczną pracy odpowiadającej na temat "Narysuj swoje marzenie".

Skan lub zdjęcie pracy Uczestnika oraz skan lub zdjęcie własnoręcznie podpisanego oświadczenia opiekuna prawnego należy przesłać na adres
W tytule wiadomości e-mail należy wpisać: Konkurs "Narysuj swoje marzenie!" IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA.

Po zakończeniu konkursu, Jury spośród wszystkich Uczestników wyłoni do 10 zwycięskich prac. Zwycięzcy otrzymają podwójne wejściówki do kina Cinema City na film "Narysuj swoje marzenie", do zrealizowania od 8-14 września 2023 r. Nagrody ufundowane zostały przez BestFilm

Nagrody zostaną przekazane Zwycięzcom Konkursu w terminie 2 dni roboczych od zakończenia trwania Konkursu na adres mailowy, z którego praca została przesłana do Organizatora.

Szczegóły w regulaminie.


Regulamin konkursu

Oświadczenie - załącznik numer 1 do Regulaminu