Usługi

Mamy pierwszy Książkomat na Ochocie! Zapraszamy do korzystania. Znajduje się na tyłach Biblioteki "Przystanek Książka" przy Grójeckiej 42. Książkomat obsługuje zbiory "Przystanku Książka".
Regulamin korzystania z Książkomatu
Książkomat został zakupiony dzięki Budżetowi Obywatelskiemu w Warszawie.

Jak do nas trafić?
Książkomat znajduje się na tyłach Biblioteki "Przystanek Książka" przy Grójekciej 42. Najbliższe przystanki tramwajowe i autobusowe to "Plac Przy Narutowicza" i "Wawelska". Przejście znajduje się między sklepem ekologicznym przy Grójeckiej 42, a budynkiem przy Grójeckiej 42A.

Mapka pokazująca jak trafić do Książkomatu.

Książkomat.
Zbiory ze wszystkich bibliotek ochockich zwracać można za pomocą wrzutni bibliotecznej przy ul. Grójeckiej 77 (budynek, w którym mieści się XI Czytelnia Naukowa).
Regulamin korzystania z wrzutni bibliotecznej
Wrzutnia powstała w ramach projektu "Biblioteka czynna całą dobę - wrzutnia książek dla ochockich bibliotek" ze środków Budżetu Obywatelskiego 2020 w Warszawie.

Jak do nas trafić?
Wrzutnia znajduje się przy Grójeckiej 77, w drugiej linii zabudowy od ulicy. Usytuowana jest przy wejściu do XI Czytelni Naukowej, po przeciwnej stronie do wejść do klatek schowowych. Najbliższe przystanki autobusowe i tramwajowe to "Och-Teatr" i "Bitwy Warszawkiej 1920 r.".


Mapa pokazująca, gdzie znajduje się wrzutnia biblioteczna.

Wrzutnia biblioteczna. Na frontowej ścianie duże czerwone logo w formie litery B i schematycznej syrenki warszawskiej w środku. Wyżej napis "tutaj wrzuć" i "wrzutnia biblioteczna". Na samym dole napis 24h. Z boku rozypasnka elemetów, z których składa się syrenka z logo.
Zakładka w budowie

Podkategorie