""

W okresie wakacyjnym od dnia 28 czerwca do dnia 28 sierpnia 2021 roku placówki biblioteczne otwarte będą dla Czytelników w godzinach:
• poniedziałek, środa, czwartek – 14.00-19.00
• wtorek, piątek – 10.00-15.00
• sobota – nieczynne

""

Gry planszowe można wypożyczyć w kolejnej naszej placówce - Bibliotece "Przy Belya" (Baleya 9). Gry wypożyczać można również w Bibliotece "Skarżyńskiego" (Skarżyńskiego 5).
Regulamin wypożyczeń
Katalog gier planszowych

""

Biblioteki na Ochocie punktami informacyjnymi w sprawie Budżetu Obywatelskiego
Od 14 czerwca do 30 czerwca 2021 roku zapraszamy do bibliotek ochockich wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby dowiedzieć się czym jest Budżet Obywatelski i jakie są zasady głosowania. Pracownicy bibliotek ochockich służą również pomocą w głosowaniu. W bibliotekach zostały udostępnione komputery, z których mieszkańcy będą mogli skorzystać, aby zagłosować w Budżecie Obywatelskim. W czasie głosowania do 15 czerwca do 30 czerwca komputery biblioteczne udostępnione będą tylko w celu oddania głosu. Korzystanie w innym celu nie będzie możliwe. Za utrudnienia przepraszamy.
Adresy placówek i godziny otwarcia

"" Głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego 2022 trwa od 15 do do 30 czerwca 2021 r. Odbywa się będzie przez stronę https://bo.um.warszawa.pl/voting/welcome oraz w urzędach dzielnic.
Lista projektów dopuszczonych do głosowania na 2022 rok w dzielnicy Ochota
Pytania i odpowiedzi dotyczące Budżetu Obywatelskiego