Zabierz książkę.

Drodzy Czytelnicy! Od nowego 2022 roku po zakończonej selekcji zbiorów będziemy publikować listę książek, które przez miesiąc czekać będą na zabranie (bez opłat) przez osoby zainteresowane.
Poniżej zamieszczamy listę książek, które do odbioru będą w Bibliotece "Przy Zawiszy" (Aleje Jerozolimskie 121/123) do 7 lutego 2022. W przypadku chęci sprawdzenia dostępności danej pozycji prosimy o kontakt z placówką pod numerem telefonu:
22 629 79 58.
Aktualizacja 11.01.2022: lista książek udostępnionych w Bibliotece "Przy Zawiszy"

Kolor czerwony oznacza niedostępność pozycji.

Zrzut ekranu z kanału biblioteki na YouTube. Playlista serii "Mam Ochotę na Bajkę".

Kinga i Justyna z Biblioteki "Skarżyńskiego" przygotowały serię bajek dla dzieci. Wszystkie dostępne są na naszym kanale na YouTube. Zachęcamy do oglądania całą rodziną!
Playlista serii "Mam Ochotę na Bajkę"

""Zapraszamy do Biblioteki "Przystanek Książka" (Grójecka 42) na wsytawę rzeźb z tkaniny "Anielska kompania" Mirosławy Pabiś. Świąteczną ekspozycję można oglądać od 13 grudnia 2021 r. do 31 stycznia 2022 r. Serdecznie zapraszamy.

Książkomat z napisem Biblioteka Ochota.

Mamy pierwszy Książkomat na Ochocie! Zapraszamy do korzystania. Znajduje się na tyłach Biblioteki "Przystanek Książka" przy Grójeckiej 42. Książkomat obsługuje zbiory "Przystanku Książka". Regulamin korzystania z Książkomatu. Książkomat został zakupiony dzięki Budżetowi obywatelskiemu w Warszawie.